Doya Doya Moda Programına Nasıl Başvurulur?

Doya Doya Moda Programına Nasıl Başvurulur?

Doya Doya Moda programı TV8 ekranlarında hafta içi her gün saat 12:45’de izleyici ile buluşuyor. Gündüz kuşağının sevilerek izlenen programı Doya Doya Moda bundan önceki moda programlarından farklı bir konseptle ekrana geliyor ve bu sefer yarışmacılar kilolu ve büyük bedenli yarışmacılardır. Kendilerini jüriye beğendirmek için kıyasıya mücadelenin verildiği Doya Doya Moda programına sizlerde kolayca başvuru yapabilirsiniz. Doya Doya

Moda programına nasıl başvurulur? Doya Doya Moda başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? vb. merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan Doya Doya Moda programı ünlü modacıların jüri üyeliğiyle gündüz kuşağının en beğenilen programıdır. Jüriliğini Kemal Doğulu, Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun yaptığı Doya Doya Moda programı bundan önceki moda programları gibi zayıf ve kilo problemi olmayan insanlar değil büyük bedenli insanlar yarışmacı olarak katılabilmektedir. Bu farklı konsepti ile ilgi toplayan

Doya Doya Moda programı ekran başında izleyen insanları eğlendirirken aynı zaman da kilolu insanların modaya uygun giyinmesi konusunda bilgilendirmeye devam ediyor.

Doya Doya Moda Programının Formatı Nasıldır?

Başladığı ilk günden bu yana gündüz kuşağı reytinglerinde üst sıralarda yer alan Doya Doya Moda programı hafta içi her gün TV8 ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Her hafta belirlenen 7 yarışmacı belirlenen konseptler sonucunda aldıkları kıyafetlerle kendilerini beş gün boyunca jüri üyelerine beğendirmeye çalışmaktadır. Yarışmacılara her gün farklı konsept verilmekte ve her gün alışveriş yerleri değişmektedir. Alışveriş yerlerini ve konseptlerini öğrenen yarışmacılara son olarak belirlenen konsept için ayrılan bütçe verilmektedir. Belirli saat süresi olan yarışmacılar bütçenin üstüne çıkamazlar. Süreleri bitene kadar alışverişlerini tamamlamak zorunda kalan yarışmacılar süreleri bittikten sonra hiçbir şey alamazlar.

Yarışmacılarının aldıklarını konsepte uygun olup olmadıklarını değerlendiren jüri üyeleri aynı zamanda alınan kıyafetlerin yarışmacının üzerine olup olmadığı, kiloları kapatıp kapatmadığını da değerlendirip yarışmacılara 0-5 arasında bir puan vermektedir. Cuma günü bu puanlama 0-10 arasında yapılmaktadır. Bu sebeple cuma günleri bütün dengeler değişebilmektedir. Cuma gününün de oylaması bittikten sonra en az puan alan yarışmacı elenmektedir ve elenen yarışmacı yerine Pazartesi yeni bir yarışmacı başlamaktadır.

Doya Doya Moda Programına Katılım Şartları

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programı için bazı katılım şartları bulunmaktadır. Bundan önceki moda programlarındaki yarışmacılar zayıf ve 34 bedenken Doya Doya Moda programında kilolu ve yüksek bedenli insanlar yarışmaktadır. Bu sebeple Doya Doya Moda programına katılım için bazı şartları bulunmaktadır. Öncelikle reşit olanların yarışabileceği bu program için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Yazımızda bahsettiğimiz gibi kilolu ve büyük bedenli insanlar başvurabilmektedir. Kilonuzun vücudunuzda fazla olduğu belli olmalı ve büyük beden için minimum 42 beden olmanız gerekmektedir.

Bu belirtilen şartları sağlıyorsanız, kilonuza uygun giyindiğinizi düşünüyorsanız ve modaya da uygun giyiniyorum diyorsanız Doya Doya Moda programına başvuru yapabilirsiniz. Yarışmacı olarak katılmak istiyorsanız TV8’in internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Doya Doya Moda Programına Nasıl Başvurulur?

Doya Doya Moda programı adında da anlaşılacağı gibi kilolu ve yüksek bedenli insanların yarıştığı bir programdır ve “Kalıpları Yıkmaya Geliyoruz” sloganıyla yola çıkan bu program başladığı ilk günden bu yana sevilerek izlenen bir program oldu. 7 yarışmacının 5 gün boyunca yarıştığı programdan her hafta biri eleniyor ve Pazartesi yeni bir yarışmacı ile program devam ediyor. Yüksek bedenli ve kilolu insanların yarıştığı Doya Doya Moda programında yarışmacılar kilo problemlerini örtecek şekilde modaya uygun giyinmesi sağlanıyor.

TV8’in internet sayfasında yer alan Doya Doya Moda programı başvuru formunda kişisel bilgileriniz istenmektedir. Tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir. Yanlış yazılan bilgiler sonucunda size ulaşılmazsa başvurunuz olumsuz sonuçlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin ardından sizden son halinizi gösteren ve farklı açılardan çekilmiş iki adet fotoğraf istenmektedir. Fotoğrafınızın güncel olmasına özen gösterin aksi halde başvurunuz olumsuz sonuçlanmaktadır. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Doya Doya Moda programına sizlerde yarışmacı olarak başvurabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız, kilonuza uygun giyiniyorsanız ve bu programa yarışmacı olarak katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurup programa katılabilirsiniz. Doya Doya Moda programına başvurularınızı TV8’in internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz.

Sizler için Doya Doya Moda başvuru formunun linkinin aşağıya bıraktık.
http://www.tv8basvuru.com/

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.